Мирноградські хлопці билися на кожному клаптику поля

В Мирнограді (колишній Димитров) відбулися фінальні ігри обласних змагань з футболу серед хлопців 2004- 2005 років народження. А наступного дня був вже інший футбольний бій.
29.09.2017 у м. Мирноград відбулися фінальні ігри обласних змагань з футболу серед хлопців 2004- 2005 років народження. Крім ДЮСШ Мирнограда до фіналу увійшли команди ДЮСШ с. Новоекономічне та м.Покровськ. 
Команди грали за коловою системою. За підсумками змагань I місце вибороли господарі — ДЮСШ Мирнограда, друге — ДЮСШ Покровська і третє — команда з Новоекономічного. 
Кращим нападником був визнаний мирноградець Юдін Максим (ЗОШ № 5), який, до речі, в цей день відзначав свій день народження на футбольному полі. Кращим воротарем був визнаний Карпенко Євген (м. Покровськ), а кращим захисником став Роженко Геннадій (с. Новоекономічне). 
Чемпіони та призери турніру нагороджені грамотами та медалями від Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації.
А у суботу, 30.09.2017, у рамках третього туру Першості Донецької області з футболу (молодша ліга) команда ДЮСШ Мирнограда в м. Дружківка зустрічалася з командою «Альтаїр» (Костянтинівський р-н).
Цей матч був центральним у турі, адже обидві команди підійшли до цієї зустрічі без єдиної поразки. Матч хлопців 2007-2008 років народження був багатий на цікаві моменти, рахунок його; 0:0 — нічия рівних команд.
У грі хлопців 2005-2006 років народження також кипіла боротьба на кожному клаптику поля, адже обидві команди прагнули перемогти. Підсумок зустрічі: нічия 0:0.

- Реклама -