Близько 400 правопорушень зафіксовано на блокпостах Покровська від початку року

За 9 місяців поточного року на блокпостах Покровська правоохоронцями була вилучена чимала кількість забороненої зброї, вибухонебезпечних предметів та наркотичних речовин. Так, за даними фактами відкрито 141 кримінальне провадження, складено 1240 адміністративних протоколів.

Аби мешканці міста почували себе у безпеці, особовий склад Покровського відділу поліції не припиняє цілодобово та за будь якої погоди нести службу на блокпостах. Завдяки ретельній перевірці громадян та транспортних засобів, із зони проведення АТО на мирну територію не потрапила значна кількість зброї, боєприпасів та наркотиків.

За 9 місяців правоохоронці на блокпостах Покровська 40 разів вилучали зброю, боєприпаси та вибухівку. Ці небезпечні предмети не потрапили на територію інших областей і вже ніколи не будуть використані проти мирного населення.

Так, у травні був виявлений чоловік із трьома гранатами у кишені. Порушник пояснив, що ці боєприпаси він знайшов близько 2 тижнів тому в балці на околиці Покровська та вирішив залишити собі.

Раніше судимий місцевий мешканець ніс знайдені набої щоб обміняти на продукти харчуванняа у мешканця Хмельницької області правоохоронці вилучили ніж та бойову гранату.

На початку серпня на блокпості затримано сумчанина, який віз на мирну територію держави 8 гранат, 18 запалів та більше 40 набоїв. Чоловік пояснив, що підвозив незнайомих чоловіків і «напевно вони його і забули».

У Добропіллі чоловік «святкував» День прапора та День Незалежності України з гранатою у кишені.

Ще один водій був затриманий за спробу перевезти через блокпост 2 гранати РГД-5, гранату Ф-1 із запалами та 2 магазини до автомату Калашникова із набоями. Порушник пояснив, що напередодні він виявив ці предмети на околиці міста, поклав їх в авто та «просто забув за них».

Про те, що своїми діями вони піддають величезній небезпеці себе та оточуючих, чоловіки навіть не замислювалися.

Також, з початку року співробітниками поліції задокументовано 50 правопорушень у сфері незаконного обігу наркотичних речовин.

У червні на території блокпосту був виявлений водій на веселі. Чоловік вживав наркотичні засоби та возив їх із собою.

Також, за дев’ять місяців через блокпости пройшла значна кількість транспортних засобів, кожен з яких ретельно перевірявся на наявність перевезення заборонених предметів та дотримання закону. Завдяки таким перевіркам, співробітниками поліції було виявлено 3 факти незаконного перевезення деревини, 19 фактів — вугілля та металобрухту вантажними автівками.

Крім того, громадяни, які викликали підозру, перевірялися за наявними базами МВС. В результаті превентивних заходів затримано 30 осіб, які перебували в розшуку за скоєння різних правопорушень, встановлено 72 особи, які брали безпосередню участь в незаконних збройних формуваннях «ДНР» та ще 65 осіб, що підтримували з бойовиками тісний зв’язок.

Всі ці дії спрямовані на забезпечення безпеки мирного населення, тому правоохоронці і надалі нестимуть службу на блокпостах міста та закликають громадян із розумінням та терпінням ставитись до таких перевірок.

- Реклама -