В Мирнограді малюки завітали до бібліотеки

До Тижня популяризації бібліотек та бібліотечної професії напередодні Всеукраїнського дня бібліотек до Центральної дитячої бібліотеки завітали маленькі читачі старшої групи «Казка» дитячого садочка «Сонечко».
Для малюків провели День відчинених дверей «Бібліотека — дім порад і наставлянь». Діти привітали працівників бібліотеки з професійним святом, прочитали віршики,  подарували квіти.
Бібліотекар познайомила дітей з  розмаїттям книжок на відкритому доступі,   зацікавила   першими    дитячими  енциклопедіями, провела захоплюючу мандрівку книжковими  лабіринтами.
Маленькі читачі жваво цікавились книжками та журналами, слухали розповідь бібліотекаря про книги, відгадували загадки та стали учасниками  вікторини  «Вісім сходинок до казки», грали в рухливі ігри «Попелюшка» та  «Гонки». 
А підготовча група дитячого садочку «Сонечко» завітала до Центральної дитячої бібліотеки на свято «Осінь — чарівниця».
Ведуча бібліотекар запропонувала маленьким відвідувачам послухати осінь…  Якими  звуками  сповнила  вона  природу? Діти прослухали  п’єсу   П.І.Чайковського «Осінь».
Також малюки відгадували загадки, розповідали віршики, грали в ігри : «Хто перший»,  «Яскраві кульки» та ін. Всі присутні отримали солодкі призи.

- Реклама -