В Мирнограді діти поринули у книжковий дайвінг

- Реклама -
Сьогодні святкується Всеукраїнський день бібліотек. До Тижня популяризації бібліотек та бібліотечної професії у Центральній міській бібліотеці м. Мирноград відбувся книжковий дайвінг «Я з книгою відкриваю Всесвіт». 
На захід завітали учні 7 класу загальноосвітньої школи №9. Ведуча бібліотекар Сенжаровець А.В. запропонувала присутнім поринути у світ письменників – ювілярів О. Дюма, С. Кінга, М. Цвєтаєвої та їх літературних персонажів. 
На деякий час присутні опинилися у Франції часів Дюма. Бібліотекар разом з дітьми згадали героїв «Трьох мушкетерів», занурились у дивовижний світ роману «Граф монте Крісто», подивились уривки зі стрічки «Три мушкетери», фрагменти документальної стрічки «О. Дюма з Петром Вайлем», «Як знімалися Три мушкетери». 
Також ведуча ознайомила з кращими екранізаціями книг Стівена Кінга «Мертва зона», «Воно» та ін.
У цей день присутні доторкнулися і до творчості М. Цвєтаєвої. Бібліотекар окремо зупинилася на збірках віршів «Чарівний ліхтар», «Вечірній альбом», торкнулася теми кохання у творчості поетеси, подивились невеличкі сюжети про життя М. Цвєтаєвої, прослухали пісні на її слова з кінофільмів.
Діти брали активну участь у літературній пізнавальній вікторині. Переможці одержали солодкі призи.
До заходу завідуюча відділом обслуговування Бєликова І.В. підготувала книжкову виставку «Book — вояж: по сторінках улюблених книжок».

- Реклама -