У Покровську судитимуть шістьох підлітків за крадіжки майна на 130 тисяч гривень

- Реклама -

Шестеро друзів протягом декількох місяців викрадали кабельно-провідникову продукцію в місті Покровську. Слідчі довели причетність юних викрадачів до 6 таких фактів. Своїми злочинними діяннями неповнолітні завдали двом підприємствам збитку на суму майже 130 тисяч гривень. Слідчими Покровського відділу поліції спрямовано обвинувальний акт до суду, який призначить юним правопорушникам покарання.

Протягом квітня-травня до поліції надходили заяви про викрадення комунікаційних кабелів на території Покровська. В ході проведення оперативно-розшукових заходів, співробітники поліції вийшли на слід викрадачів.

З’ясувалось, що до скоєння крадіжок кабельно-провідникової продукції причетні шість неповнолітніх віком від 13 до 16 років. Під час досудового розслідування було встановлено, що  підлітки придивлялись до місця розташування комунікаційних люків, обмірковували як і коли краще скоїти крадіжку. Після цього, прихопивши із собою знаряддя – ножі, вирушали на «справу». Викрадений кабель хлопці опалювали, отриману мідь здавали до пунктів прийому металобрухту, а виручені кошти ділили між собою.

В рамках досудового розслідування правоохоронцями було призначено низку експертиз, проведені обшуки за місцем мешкання правопорушників, де були вилучені знаряддя скоєння злочину – ножі. Слідчі зібрали беззаперечні докази причетності неповнолітніх до 6 фактів викрадення кабельно-провідникової продукції на території Покровська та встановили ступінь провини кожного із учасників «кримінальної команди». Так, на найменшого — 13 річного хлопця чекає спеціалізована школа, а іншим 5 підліткам покарання буде обирати суд. Обвинувальний акт по кримінальному провадженню за ч.2 ст. 185 «Крадіжка» спрямовано до суду.

Такі юні правопорушники після рішення суду потрапляють на обліки до кримінально-виконавчої інспекції та поліції. І найголовніше завдання правоохоронців — не просто працювати із неповнолітніми, які скоїли злочин, а зробити все можливе для того, щоб вони ніколи більше знову його не скоїли.

Покровський відділ поліції

- Реклама -