Дворічну дитину на Добропільщині тримали у голоді та антисанітарії

- Реклама -

У повній антисанітарії застали співробітники ювенальної превенції Добропільського відділення поліції та соціальної служби молоду жінку із дитиною. Але найбільше вразило відвідувачів те, що на ліжку знаходився ввімкнений електричний подовжувач і будь-якої миті дівчинка могла доторкнутися до нього. За недбале ставлення до своїх батьківських обов’язків відносно горе-матері складений адміністративний протокол, також жінка попереджена про вилучення в неї дитини, якщо не виправить ситуацію.

Співробітники ювенальної превенції Добропільського відділення поліції здійснюють постійні рейди по родинах, які опинились в складних життєвих обставинах. На цей раз правоохоронці відвідали 6 родин Шахівської сільської ради. Загалом в цих сім’ях виховуються 12 дітей віком від 2 місяців і до 11 років. У п’ятьох перевірених родинах умови проживання були задовільні і зауважень до батьків не було. Але, на жаль, виявилась одна мати-одиначка, яка забула про свої батьківські обов’язки.

Зайшовши до оселі 23-річної жінки, яка мешкає разом із своєю 2-річною донькою, співробітники поліції та соціальної служби у справах дітей були неприємно вражені – всюди розкидані брудні речі та одяг, було видно, що посуд тут не мився дуже давно та й про прання жінка забула. Але, не це було головною загрозою для життя та здоров’я малолітньої дитини. На одному з ліжок лежав електроподовжувач, який був підключений до мережі і дівчинка мала до нього вільний доступ. Страшно навіть уявити, що мого б статися, якби малеча вирішила «дослідити» небезпечний предмет.

Так, в червні цього року в м. Білозерському Добропільського району 1-річна дівчинка, яку мати поклала вдень спати, скотилася зі свого дитячого ліжечка і впала на електроподовжувач, який був ввімкнений.Внаслідок удару струмом дитина загинула на місці.

Співробітники поліції склали відносно горе-матері склали адміністративний протокол за ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення та закликали сумлінно виконувати свої обов’язки щодо догляду за малолітньою дитиною.  На усунення недоліків вартові порядку дали жінці виправний строк, а у разі не виправлення ситуації поліцейські будуть  вирішувати питання про подання клопотання до соціальної служби щодо вилучення 2-річної дівчинки із родини.

- Реклама -