10 тис. гривень втратив мешканець Мирнограду за передплату свого інтернет-замовлення

- Реклама -

Шахрайська схема «Зробіть передплату і ми відправимо вам товар» — продовжує «працювати» на користь шахраїв. Аферисти активно розповсюджують в інтернеті фальшиві оголошення і в такий спосіб поповнюють свої кишені. На цей раз жертвою інтернет-продавців став автовласник, який замовив деталь для свого транспортного засобу і втратив майже 10 тисяч гривень.

Саме таку трансмісію і підшукував для себе мирноградівець. Зателефонувавши директору фірми-постачальника та домовившись, що після перерахування передплати в сумі 5 тисяч гривень, замовник отримає автозапчастину і вже тоді відправить другу частину грошей за замовлення 4800 гривень, чоловік попрямував до банківського терміналу.

Постраждалий виконав своє зобов’язання, а от постачальник не поспішав відправляти деталь, а навпаки – сказав чоловіку, що умови договору змінилися і тепер йому потрібна одразу вся сума за замовлення. Потерпілий погодився і на це та перевів залишок суми на рахунок продавця. Вже коли всі терміни отримання автозапчастини сплинули, а телефон директора фірми опинився «по за межею досяжності», ошуканий чоловік прийшов до правоохоронців.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Співробітники поліції встановлюють особу, причетну до даного випадку та вкотре закликають всіх громадян розраховуватись за товари, замовлені в інтернеті, тільки в тому випадку, коли вони вже мають замовлення на руках і впевнені, що саме на цей товар очікували.

Тривають слідчі дії, повідомляють у прес-службі Покровського відділу поліції.

- Реклама -