Дороги в Покровському районі відремонтували більш ніж на 4 мільйони

- Реклама -
Начальник відділу житлово-комунального господарства, архітектури та будівництва Покровської райдержадміністрації Олександр Рибалкін повідомив, що цього року з районного бюджету на ремонт доріг комунальної форми власності було виділено 3 мільйони 875 тисяч гривень. Освоєно 3 мільйони 175 тисяч гривень, або 82% від загальної суми.
Так, за кошти районного бюджету виконано поточні ремонти автомобільних доріг по вул. Козацька і Пушкіна у селищі Гродівка, вул. 9 Травня у селищі Новоекономічне, вул. Матросова та пров. Гагаріна у селі Гришине, вул. Комарова у селі Іванівка, вул. Центральна, Прокоф'єва у селі Сонцівка, вул. Железнодорожна, Центральна у селі Котлине Першотравневої сільської ради, вул. Мирна, Коротка у селі Звірове Піщанської сільської ради, вул. Южна, пров. Гагаріна і Маяковського у селищі Удачне.
Нещодавно розпочато капітальний ремонт автомобільної дороги по вул. Широка у селі Сергіївка, на який залучено кошти районної ради в сумі 700 тис. грн. та Сергіївської сільської ради — 541 тис. грн.
За кошти Першотравневої сільської ради, з бюджету якої виділено 401,4 тис. грн., виконано капітальний ремонт частини вулиці Шахтна, поточні ремонти вул. Гагаріна, Свєтська, Шахтна, пров. Пригородний.
647,7 тис. грн. на капітальні ремонти вул. Южна, Пушкіна, Железнодорожна, пров. Шевченко та 40 років Перемоги у селищі Удачне виділили з місцевого бюджету депутати Удачненської селищної ради.
Таким чином на ремонт автомобільних доріг району освоєно 4 мільйони 224,2 тисячі гривень, повідомляє pokrovsk.city

- Реклама -