Страхова компанія шукає консультантів у Покровську

- Реклама -

Покровський міський центр зайнятості організував та провів аукціон претендентів на вакансії «Консультант» для ФОП Мацегори Дмитра Миколайовича. Таких заходів в цьому році вже проведено більше двадцяти, спрямованих на більш якісний підбір роботодавцем необхідних працівників та на ознайомлення шукачів роботи з підприємством. Цільовою аудиторією в цьому заході стали 20 безробітних, які відповідають вимогам роботодавця.

«Сьогодні клієнт служби зайнятості №1 – роботодавець. Ми надаємо роботодавцям широкий спектр послуг щодо підбору персоналу абсолютно безкоштовно», — зазначила заступник начальника відділу взаємодії з роботодавцями Покровського центру зайнятості Маргарита Єрьоменко.

Дмитро Мацегора ознайомив безробітних з основними вимогами до претендентів, характером та умовами праці, рівнем заробітної плати. Дмитро Миколайович представляє діяльність ТОВ «ЄВРОЛАЙФ Україна ЛТД.» (дочірню компанію міжнародного концерну «ЄВРОЛАЙФ Груп»), яка є провідним страховим посередником на ринку страхування життя в Україні. Увазі присутніх були запропоновані програми «ГРАВЕ Україна Страхування життя» та Програми ПРАТ «МетЛайф».

Зацікавлені особи з числа шукачів роботи мали змогу пройти попередню співбесіду.

Така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною, оскільки адресно та оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.

- Реклама -