В Добропіллі створять стоматологічну поліклініку

- Реклама -
Чергова XXХІ (31) сесія Добропільської міської ради, яка відбулась 20 вересня, була багата на прийняття життєво важливих для міста питань.
Під час затвердження порядку денного сесії міським головою Андрієм Аксьоновим внесена пропозиція, враховуючи суспільно-політичну ситуацію, що склалася під час проведення сесії міської ради 16 серпня 2017 року (тоді були сутички), з метою уникнення протиправних дій масового характеру, наступні сесії міської ради, які відбудуться у жовтні-листопаді 2017 року, провести у закритому режимі.
Гласність роботи міської ради забезпечується онлайн-трансляцією пленарних засідань та розповсюдженням офіційної інформації про її діяльність у міських газетах, на веб- сайті міської ради та інших засобах масової інформації.
Депутатами  прийнято зміни до місцевого бюджету, заслухано хід  виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Добропілля за перше півріччя 2017 року.
Також розширено Перелік адміністративних послуг Центру надання адміністративних послуг у місті Добропіллі, які надаються Добропільською міською радою, її виконавчими органами та комунальними підприємствами: оформлення паспорта громадянина України або паспорта для виїзду закордон (з безконтактним електронним носієм) можна буде через ЦНАП у м. Добропіллі вже за декілька місяців. 
«Сподіваємось, що це рішення вплине на якість роботи Добропільського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби та зробить зазначені послуги більш доступними для мешканців міста», — підкреслює сайт міськради.
З метою задоволення потреб населення у якісному стоматологічному обслуговуванні, прийнято рішення про створення комунального некомерційного підприємства «Добропільська міська стоматологічна поліклініка» Добропільської міської ради.
Схвалено придбання чергової квартири для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, які потребують поліпшення житлових умов.
Вже традиційно об’ємним є блок питань земельних відносин, житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю.

- Реклама -