Житель Мирнограду постраждав від продавців з Інтернету

- Реклама -

Чоловік з Мирнограду замовив на інтернет-сайті мобільний телефон, передплатив за нього 2 700 гривень та на замовлення так і не дочекався.  За даним випадком правоохоронцями відкрито кримінальне провадження, встановлюються особи, причетні до злочину.

До чергової частини Мирноградського відділення поліції звернувся 69-річний місцевий мешканець, який повідомив, що невідомі обманним шляхом заволоділи його грошима.

З’ясувалося, що постраждалий захотів придбати для себе мобільний телефон нової моделі. Для цього він знайшов інтеренет-сайт з продажу потрібної техніка та, побачивши об’яву із продажу модного ґаджету за сприятливу ціну, здзвонився із продавцем і оформив замовлення. Обов’язковою умовою постачальника була передплата, лише отримавши її, той обіцяв відправити мобільний телефон за допомогою служби доставки. Потерпілий погодився, перерахував необхідну суму – 2 700 гривень та почав чекати на замовлення. Коли термін отримання товару сплинув, чоловік спробував додзвонитися постачальнику. Але його спроби були марними. Зрозумівши, що телефон він так і не дочекається, постраждалий прийшов до поліції.

Інформацію про вказану подію внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань за  ст.190 «Шахрайство» Кримінального Кодексу України, санкція якої передбачає до 3-х років позбавлення волі.

Співробітники поліції ще раз звертаються до людей із закликом бути пильними та обачними під час здійснення покупок в інтернеті і не поспішати перераховувати гроші продавцям, а розраховуватись за замовлення лише тоді, коли отримали та перевірили його.

Покровський відділ поліції

- Реклама -