Учнів Покровська ознайомили зі світом професій

- Реклама -

З початком нового 2017-2018 навчального року Покровським міським центром зайнятості Донецької області поновлено проведення «Профорієнтаційних уроків вибору професії» в учбових закладах міста Покровська. Так, 19 вересня проведено профорієнтаційний урок в загальноосвітній школі №15 для випускників.

В ході профорієнтаційного заходу було проведено ознайомлення учнів зі світом професій, їх особливостями; зі станом ринку праці.

Провідний фахівець Покровського МЦЗ Донецької області Крістіна Насєкіна підкреслила: «При виборі професії кожен учень має враховувати тенденції розвитку та змін в суспільстві, бути зорієнтованим на отримання актуальної, цікавої, добре оплачуваної професії. Допомогою у визначенні з майбутньою професією є профорієнтаційне тестування Магеллано Університет «Моя кар’єра», метою даного тестування є визначення інтересів, вмінь і навичок та вибору майбутнього напрямку навчання для молоді». Учні із зацікавленням переглянули профорієнтаційні відеоролики та слайдову презентацію про вибір професії.

Фахівці служби зайнятості запропонували учням завітати до Покровського міського центру зайнятості Донецької області та пройти поглиблене тестування, щоб відповідально підійти до вибору майбутнього професійного спрямування та запросили на екскурсію до Покровського МЦЗ Донецької області.

- Реклама -