В Покровську пройшов аукціон претендентів

- Реклама -

Покровським міським центром зайнятості Донецької області 19 вересня, за ініціативи роботодавця ТОВ «ВОСТОК-СТРОЙТОРГ», було організовано та проведено аукціон претендентів на вакансії «Муляр», «Покрівельник сталевих покрівель», «Монтажник систем утеплення будівель», «Лицювальник- плиточник», «Штукатур».

Таких заходів в цьому році вже проведено більше двадцяти, спрямованих на більш якісний підбір роботодавцем необхідних працівників та на ознайомлення шукачів роботи з підприємством. Цільовою аудиторією в цьому заході стали 17 безробітних, які відповідають вимогам роботодавця.

«Сьогодні клієнт служби зайнятості №1 – роботодавець. Ми надаємо роботодавцям широкий спетр послуг щодо підбору персоналу абсолютно безкоштовно», — розпочала захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями Покровського міського центру зайнятості Донецької області Ганна Кононенко.

Керівник ТОВ «ВОСТОК-СТРОЙТОРГ» Олег Валієв та менеджер з персоналу Наталя Янголь ознайомили безробітних з основними вимогами до претендентів, характером та умовами праці, рівнем заробітної плати. Підприємство пропонує своїм потенційним робітникам офіційне працевлаштування з повним соціальним пакетом.

П’ять осіб з числа шукачів роботи зацікавились пропозиціями працевлаштування мали змогу пройти попередню співбесіду.

Така форма роботи з роботодавцями та шукачами є найбільш ефективною, оскільки адресно та оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.

- Реклама -