В Добропіллі громадян на вулицях попереджали про шахрайства

- Реклама -
«Обережно! Шахраї!» — інформаційні листівки із таким закликом розповсюджили серед мешканців Добропілля співробітники поліції та учасники «Ліги майбутніх поліцейських».
Правоохоронці продовжують проводити широку інформаційну кампанію щодо попередження шахрайства. Так, аби застерегти людей та дати поради, як не стати черговою жертвою шахраїв, поліцейські постійно відвідують і проводять бесіди із робітниками місцевих підприємств та організацій, інформують громадян через засоби масової інформації, розповсюджують  інформаційні листівки. Охоче приймають участь в таких заходах і учасники «Ліги майбутніх поліцейських».
Так, в Добропіллі співробітники ювенальної превенції поліції та «майбутні поліцейські» влаштували інформаційну кампанію, закликаючи місцевих мешканців бути обережними та пильними. До доброї справи відразу підключились і нові учасники Ліги, які тільки поповнили лави молодих активістів міста. Хлопці та дівчата роздавали перехожим листівки із порадами, як не стати жертвою аферистів, а також із переліком дій, які треба виконувати, якщо раптом людина потрапила на їх «гачок».
Містяни схвально поставилися до подібної акції. Особливо вдячними за таке «нагадування» були літні люди, бо саме вони найчастіше страждають від «доброзичливців», визволяючи з поліції родичів, розблоковуючи свої банківські картки та пускаючи до своєї оселі незнайомців, які називають себе «співробітниками» різних організацій, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.

- Реклама -