Покровські фіскали зібрали набагато більше податків

- Реклама -
Платниками, яких обслуговує Покровська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління Державної фіскальної служби у Донецькій області, за 8 місяців п.р. сплачено до Зведеного бюджету України 1281,2 млн. грн., що перевищує минулорічний показник на 248,7 млн.грн., або на 24,1%.
Збільшення надходжень спостерігається як по збору до Державного бюджету України (на 133,8 млн. грн., або 36,2%), так і до місцевих скарбниць (на 114,9 млн. грн., або 17,3%).
Найбільша питома вага в загальній сумі надходжень до Зведеного бюджету належить податку на доходи фізичних осіб — 61,9% (майже 800 млн. грн). У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року, за 8 місяців п.р. цього податку надійшло більше на 140 млн. грн. (21,4%).
Така позитивна динаміка сплати податків зумовлена рядом факторів, серед яких постійна робота фіскалів над поліпшенням якості обслуговування платників, впровадження сервісних податкових новацій, вдосконалення превентивних заходів по унеможливленню «ризиків», легалізація заробітної плати та, як результат, збільшення добровільної складової надходжень.

- Реклама -