П’ятеро людей потонули у водоймах Покровського району

- Реклама -

Станом на 12 вересня 2017 року на водоймах області загинуло 43 особи, з них 3 дітей. Це на 12 % більше, ніж за аналогічний період миного року (у 2016-ому загинуло 38 осіб, з них 2 дітей), а серед дітей кількість збільшилась на 33 %.

Нажаль, з початку 2017 року на території обслуговування 9 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Донецькій області, що у Покровському регіоні, було зафіксовано 5 випадків загибелі людей на водоймах.

"Якщо ще декілька тижнів тому люди в більшості своїй спрямовувалися на береги водойм, щоб скупатися, то сьогодні вони відправляються туди, щоб просто подихати свіжим повітрям або порибалити. Навіть такий відпочинок може обернутися трагедією, якщо не дотримуватися правил безпеки життєдіяльності", — відзначають рятувальники.

Тому, вчора з метою профілактики нещасних випадків на водоймах, інспекторським складом 9 ДПРЗ було проведено роз'яснювальну роботу серед населення Покровського району, під час якої співробітники нагадали городянам про необхідність дотримуватися заходів безпеки під час відпочинку на берегах водойм.

Під час профілактичної роботи мешканцям району роздавались листівки та пам'ятки, які стануть їм гарним нагадуванням про те, що зневажливе ставлення до встановлених норм безпеки нерідко стає причиною нещасних випадків.

Співробітники 9 Державного пожежно-рятувального загону нагадують про те, що вода у водоймах стає все холодніше. Тому купатися в ній, пірнати, а тим більше в стані алкогольного сп'яніння, суворо забороняється.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій рятувальники переконливо закликають телефонувати за номером «101».

- Реклама -