27-річний мешканець Мирнограду зберігав вдома арсенал боєприпасів

- Реклама -

Співробітниками Мирноградського відділення поліції затримано місцевого мешканця, який за місцем мешкання зберігав бойові гранати та набої до автомату. Небезпечні предмети вилучені, а їх власник буде притягнутий до кримінальної відповідальності.

Сьогодні мирноградські правоохоронці отримали оперативну інформацію про те, що 27-річний місцевий мешканець зберігає вдома боєприпаси.

З метою перевірки зазначеної інформації та отримавши постанову суду на проведення обшуку, правоохоронці завітали до підозрілого молодого чоловіка. Під час обшуку інформація підтвердилася. У присутності понятих були вилучені дві гранати із запалами та 31 патрон до автомату Калашникова різного калібру.

Власник заборонених предметів пояснив поліцейським, що ці боєприпаси йому колись подарував нині покійний знайомий. «Я зберігав їх як сувеніри та використовувати не збирався», — виправдовується чоловік. Показання правопорушника будуть перевірені в ході досудового розслідування.

Небезпечні «сувеніри» вилучені та направлені на експертизу, а у відношенні їх власника відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Таким чином чоловік може відправитися за грати на строк до 7 років.

- Реклама -