На Добропільщині відбулася спартакіада серед людей з обмеженими фізичними можливостями

- Реклама -

8 вересня в міському парку міста Білицьке відбулася традиційна Відкрита спартакіада серед людей з обмеженими фізичними можливостями з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

У змаганнях взяли участь шість команд Донецької області: Добропілля-Білицьке 1, Добропілля- Білицьке 2, Покровськ, Покровський район, Селидове, Дружківка.

Люди з обмеженими фізичними можливостями мали змогу по-дружньому зрівнятися силою і витримкою, продемонструвати свою спортивну підготовку, піднятися на почесний п’єдестал переможців, а разом з тим розкрити нові таланти, збагатитися новими яскравими враженнями і просто поспілкуватися один з одним.

До участі у спартакіаді було представлено такі види спортивних змагань: шашки, дартс, перегони на візках, настільний теніс, нарди, доміно. Окрім цього, присутні мали можливість випробувати свої сили в знаннях з баскетболу та в фігурному маневруванні.

spart inv1

spart inv2

На Спартакіаді панувала дружня атмосфера і піднесений настрій. За підсумками загальнокомандних результатів команда Добропілля-Білицьке 2 посіла почесне ІІІ місце, поступившись гравцям з Покровська та Покровського району. Переможці отримали грамоти та грошові винагороди.

Цей захід є яскравим прикладом того, що жити повноцінним життям, наповненим подіями, новими звершеннями та перемогами, гідний кожен. Незалежно від того, хто посів призові місця, вони всі – переможці, адже не склали руки та, незважаючи ні на що, продовжують бути оптимістами. Учасники від душі дякували всім, хто організував та провів для них таке урочисте спортивне свято.

- Реклама -