У Добропіллі готують прес-тур

- Реклама -
14 вересня Донецька обласна служба зайнятості організовує прес-тур на тему «Співпраця Донецької обласної служби зайнятості з об’єднаними територіальними громадами: позитивний досвід Добропільського міського центру зайнятості».
В програмі прес-туру приклади плідної співпраці служби зайнятості з Шахівською об’єднаною територіальною громадою у напрямках створення нових робочих місць з компенсацією роботодавцям витрат на сплату єдиного внеску та організації громадських робіт.
Представники ЗМІ матимуть можливість відвідати сільську раду (об’єднану територіальну громаду), поспілкуватись з головою Володимиром Кучеріненко та безробітними, які братимуть участь у проведенні громадських робіт щодо благоустрою території громади.
Журналісти зможуть познайомитись з успішним досвідом підприємця  Віталія Ільєнко, який займається автоперевезеннями, за допомогою служби зайнятості створив та укомплектував нові робочі місця.
Програму прес-туру розраховано на 2 години.
Збір учасників прес-туру 14 вересня о 9.20 годині біля приміщення  Добропільського міського центру зайнятості за адресою: м. Добропілля, вул. Банкова, 39.

- Реклама -