В Добропіллі спустіли м’ясні прилавки

- Реклама -
Порожні м’ясні прилавки на центральному ринку зустріли цього суботнього ранку добропільців. 
Про це повідомляє «Новий шлях» на своїй сторінці у Фейсбуці.
«Отримавши зарплату, мешканці зазвичай поспішили на ринок за традиційним лакомством – сальцем, і тут їх спіткало розчарування — порожні прилавки. Лише один чолов’яга неслов’янської зовнішності агітував купувати баранину. Ми навідались до комірки ветеринарної служби, працівники якої пояснили ситуацію – карантин. А спричинив його спалах африканської чуми в Добропільському районі , тож, щоб уникнути поширення хвороби і зараження інших тварин, ще вчора, у п’ятницю, заборонили продаж свинини», — пише НШ.
Видання підреслює, що зранку двоє продавців все ж приїхали на ринок, та правоохоронці разом з ветслужбою повернули їх додому. 
«Цікаво, де ж вони продадуть це м’ясце? За детальними роз’ясненнями в службі порадили звернутись до їх керівництва. Та зникнення м’яса та сала, певно ж, засмутило більше продавців ніж покупців, адже ціни на них останнім часом були, можна сказати, непідйомні для середньостатистичних добропільців. Одна продавчиня цю вимушену заборону інтерпретувала зовсім по – іншому: мовляв, нас,місцевих, хочуть «придушити», а вивести на ринок «чужих», придумали, якусь африканську чуму, а насправді справа зовсім у іншому», — розповідає НШ.
Хоча в одному з м’ясних павільйонів біля Олімпу вітрина не пустувала. Була відчинена і «М’ясна весна», продукція якої завозиться з Покровського району…

- Реклама -