У Покровську говорили про легальну зайнятість та безпечну трудову міграцію

- Реклама -

З метою попередження випадків торгівлі людьми, які трапляються внаслідок нелегальної трудової міграції громадян України за кордон, служба зайнятості регулярно проводе профінформаційні семінари. Так, 7 вересня у Покровському міському центрі зайнятості відбувся семінар «Легальна зайнятість» на тему «Торгівля людьми» за участі представника Громадської приймальні м. Покровськ Української Гельсінської спілки з прав людини Артема Безрука.

«Кількість громадян України, які потрапляють у ситуації торгівлі людьми, з кожним роком стрімко зростає», — зазначив юрисконсульт Покровського міського центру зайнятості Віталій Чернік.

Під час заходу безробітні були проінформовані стосовно високої ймовірності стати жертвами торгівлі людьми у випадку не офіційного працевлаштування за межами України та про мінімізацію таких ризиків шляхом користування послугами лише тих суб’єктів підприємницької діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, які мають відповідну ліцензію Мінсоцполітики.

По закінченню заходу були надані контакти горячої лінії, на які можна звернутися за допомогою до спеціалістів при наявності фактів домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації: +380800500335 та веб-портал la-strada.org.ua.

- Реклама -