Нахабні шахраї крадуть гроші у жителів Покровська: як не стати наступною жертвою злочинців

- Реклама -

«Вашу картку заблоковано» — саме таке смс-повідомлення отримав покровчанин. Та замість того, що б перевірити його справжність, почав виконувати вказівки з наступних повідомлень з того ж самого телефонного номера. В результаті постраждалий втратив всі свої грошові заощадження, повідомляють у Покровському відділі поліції.

До чергової частини Покровського відділу поліції звернувся 57-річний місцевий мешканець із заявою про те, що невідомі вкрали з його банківського рахунку майже 20 тисяч гривень.

З’ясувалося, що напередодні чоловік отримав повідомлення про те, що його банківську карту заблоковано. Слід за цим смс надійшло ще три, в яких невідомі просили чоловіка відправити свої персональні дані та цифри, що зображені на зворотному боці картки, а також її пін-код. Постраждалий замість того, щоб одразу ж самостійно звернутися до банківської установи, клієнтом якої він є, виконав всі «прохання» невідомих. Останнє смс-повідомлення, яке отримав чоловік – «З вашого рахунку знято 19 972 гривні». Пригадавши, що він колись чув, що саме за такою схемою діють зловмисники, покровчанин поспішив до правоохоронців, щоб ті допомогли спіймати кривдників.

Наразі поліцейськими відкрите кримінальне провадження за ст.185 (Крадіжка). Правоохоронці встановлюють осіб, які причетні до цього випадку. Триває слідство.

- Реклама -