Майбутні поліцейські Добропілля навідалися до Товариства Червоного Хреста

- Реклама -

«Майбутні правоохоронці» продовжують знайомства із різними професіями та міськими організаціями, які спрямовані на допомогу нужденним категоріям населенням. На цей раз хлопці та дівчата побували в Добропільській міськрайонній організації Товариства Червоного Хреста України. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

Співробітники Добропільського відділення поліції багато уваги приділяють підростаючому поколінню, а також долучають найактивнішу молодь міста до сумісних заходів.

Вчора правоохоронці разом із учасниками добропільської ланки «Ліги майбутніх поліцейських» познайомилися із Головою ДМОТ Червоного Хреста Іриною Павленко, яка радо запросила всіх до цієї організації і розповіла про її роботу.

Це Товариство відкрито спеціально для допомоги малозабезпеченим категоріям населення, багатодітним родинам, дітям-сиротам, одиноким пенсіонерам, інвалідам, а також переселенцям. Волонтери, які працюють в Червоному Хресті постійно влаштовують благодійні акції, спрямовані на збір коштів нужденним, роздають громадянам одяг та продуктові набори, а також навчають всіх бажаючих первинній медичній допомозі.

"Велику увагу зараз ми приділяємо переселенцям, яких дуже багато в нашому місті і районі. Люди звертаються до нас із своїми проблемами і ми намагаємося допомогти кожному. Діткам тимчасово переміщених осіб ми роздаємо дитяче харчування, одяг, іграшки, допомагаємо в лікуванні. Велику роботу ми проводимо і з молоддю нашого міста. Проводимо тренінги з надання першої допомоги для учнів і вихованців шкіл і дитсадків міста",- розповіла Ірина Павленко.

Лігівці також поспілкувалися і з волонтерами Товариства Червоного Хреста та тими людьми, які звертаються до них за допомогою. Хлопці та дівчата дізналися багато цікавого та корисного, а деякі виказали бажання самим приєднатися до волонтерської роботи, бо допомагати людям – це обов’язок кожного громадянина нашої держави.

- Реклама -