В Мирнограді вчили молодь крокувати до Європи

- Реклама -
Центральна міська бібліотека м. Мирноград долучилась до Дня знань, який святкувався вчора,  та прийняла участь у проведенні першого уроку «Україна – це Європа»  в 10 класі ЗОШ №9 .  
Бібліотекар А.Сенжаровець ознайомила учнів з загальноєвропейськими цінностями та традиціями, місцем та значенням України у світі, культурними надбаннями. Вона зазначила, що сьогодні переважна більшість жителів нашої держави підтримує таку позицію: «Я — європеєць».  Бути європейцем —  це не подарунок долі, який людина отримує в дитинстві, народившись на території певної країни. Бути європейцем означає бути сучасною людиною, яка є господарем власної свідомості. Це і є та мета, до якої сьогодні прагнуть українці.
Щоб краще відчути тему першого уроку, учням було запропоновано подивитись документальні хроніки: «З історії українського прапору», «Проголошення незалежності України», відеоролики «Що таке ЄС та європейські інститути», «Європейська Україна», «Україна – це Європа», відеовиступ президента України Петра Порошенко та  прослухати пісні  «Новий день над Україною», «Це моя Україна»,«Україна і Європа».
«Кожен крок до Європи – це нові можливості для мільйонів українців. Лише в єдності сила Європи», — ось так підсумували на уроці учасники заходу.

- Реклама -