Як пройшло свято Першого дзвоника в Покровському районі

- Реклама -
У 17 загальноосвітніх навчальних закладах Покровського району Донеччини в новому навчальному році за парти сіли більше 2 тисяч школярів, серед яких — 190 першокласників. 
Свята в навчальних закладах пройшли сьогодні урочисто, в святково прикрашених школах та шкільних подвір’ях, з тематичним музичним оформленням, використанням державної символіки України. Були присутні численні гості: керівництво та працівники райдержадміністрації і районної ради, сільські та селищні голови, секретарі, депутати сільських, селищних та районної ради, керівники місцевих господарств, представники Покровсько-Ясинуватського об’єднаного військового комісаріату, воїни Збройних Сил України.
Завдяки щоденній турботі районної ради та райдержадміністрації учні Покровського району розпочали новий навчальний рік у затишних, відремонтованих класних кімнатах. Цього року з місцевого бюджету на виконання ремонтних робіт було виділено більше шести мільйонів гривень.
За ініціативи губернатора Павла Івановича Жебрівського до 85-річчя Донецької області в районі створенню 3 спортивні майданчики зі штучним покриттям та 5 спортивних майданчиків з антивандальним тренажерним обладнанням.
Тепло і затишно пройшло свято першого дзвоника в стінах Малинівського НВК, який цього року радісно прийняв 55 учнів. 
Перше слово для привітання було надано директору Ільїній Ларисі Петрівні, яка привітала всіх з новим навчальним роком та побажала дітям здоров’я, натхнення, гарно вчитися, аби стати гідними громадянами незалежної України.
Не скупився на теплі, щирі вітання на адресу учнів, їх батьків та вчителів почесний гість – голова райдержадміністрації. Анатолій Шишко висловив своє переконання, що незважаючи на малу наповненість класів, учні тут отримують повну якісну освіту, це підтвердили результати минулорічного ЗНО. Районна влада піклується про збереження кожного закладу освіти, постійно вивчає потреби та постійно поліпшує їх матеріально-технічну базу.
А яке свято без подарунків, від районної влади директору було вручено сертифікат на 78 тисяч гривень на придбання комп'ютерного класу, а від агрофірми «Єдність» — сертифікат на 10 тис. гривень на потреби школи.
Потішила всіх присутніх міні-вистава, в котрій мандруючі козаки завітали на свято та «перевірили» першокласників на готовність до школи. 
Наприкінці кожен з трьох першачків зміг дати перший дзвоник та запросити школярів на перший урок. 
Крім того вихованцям Сонцівського НВК представники ПРАТ «Агроресурс» подарували щоденники та 4 тисячі гривень для потреб школи. Гродівський селищний голова за підсумками роботи в 2016-2017 н.р. вручила учням, учителям та батькам грамоти та грошові премії. Першокласники Срібненського НВК отримали грошові призи від почесного гостя Черненка Ф.А., а приватний підприємець Деменін А.О. — дідусь першокласника Федаша Артема, надав кошти для придбання нових вікон в класну кімнату першокласників.
Кожний навчальний заклад у проведенні свята мав свою «родзинку», були представлені національні обереги та символи (вручалися підкови «на щастя», батьки благословляли дітей житом-пшеницею, першокласники проходили під вишитими рушниками).
В більшості закладів відбулися флеш-моби, виступи колективів художньої самодіяльності, театралізовані дійства, учнями Удачненської та Лисівської шкіл було покладено квіти до пам’ятників Т.Г.Шевченку.

- Реклама -