У Покровську маленький хлопчик самостійно відпочивав на ставку

У Покровську 5-річний хлопчик самостійно пішов купатися на ставок. Недбалість матері могла призвести до страшних наслідків, але небайдужість сторонніх людей стала на заваді можливої трагедії. Правоохоронці провели із жінкою профілактичну бесіду та склали адміністративний протокол. Про це повідомляє сайт Покровського відділу поліції.

До чергової частини Покровського відділу поліції надійшла інформація від місцевих мешканців про те, що під час відпочинку на березі водоймища вони виявили маленького хлопчика без батьків. Правоохоронці негайно виїхали на місце, але мати вже встигла відвести дитину додому і поліцейські вирушили саме туди. З’ясувалося, що ця родина добре знайома правоохоронцям і стоїть на обліку і контролі в Соціальній службі, а відносно горе-матері раніше вже складався адміністративний протокол за неналежне виховання дітей. Їх у жінки троє – старший перебуває у виправній колонії, а середній та молодший живуть із нею.

Жінка розповіла, що лише на кілька хвилин залишила 5-річного сина без нагляду і той зник. «Мені подзвонила сусідка і сказала, що бачила, як Ренат пішов у бік ставка. Я одразу ж побігла за ним. Я не дозволяю своїм дітям самим ходити на ставок, це трапилося вперше»,- запевняла правоохоронців 45-річна матір.

Під час спілкування із місцевими мешканцями, які виявили дитину, поліцейські отримали зовсім іншу інформацію:

«Ми родиною відпочивали на водоймищі і помітили, що на березі, біля води сидить маленький хлопчик. Спочатку ми вирішили, що він тут не один, а з дорослими. Минуло близько 40-ка хвилин, та ні хто до нього так і не підійшов. Тоді я сама підійшла до хлопчика і запитала, з ким він відпочиває. І коли у відповідь почула, що один, одразу ж зателефонувала в поліцію. Поки ми чекали їх приїзду, дитина була під нашим наглядом, а потім прибігла жінка, яка сказала, що вона мати хлопчика і, вхопивши його за руку, потягла  в бік будинків, що розташовані в кількох метрах від водойми», — розказала жінка-очевидець.

Сусіди ж родини розповіли правоохоронцям, що не раз помічали, що діти 5 та 12 років самі ходять на водоймище, а матір часто бачать захмелілою.

Відносно горе-матері співробітники ювенальної превенції Покровського відділу поліції склали ще один адмінпротокол за порушення ст.184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) КУпАП.

Шановні громадяни! Якщо у вас є інформація про батьків, які злісно не виконують батьківських обов'язків, жорстко поводяться з дітьми, або ви раптом помітили, що маленька дитина грає будь-де без нагляду дорослих, просимо звертатися в поліцію по телефону «102» або на «телефон довіри» 0-800-505-102.