Як проходять літні канікули на футбольних майданчиках Добропілля

- Реклама -

Літні канікули — це найяскравіший час для кожної дитини. Багато дітей віддають перевагу не комп'ютерам і телевізорам, а заняттям спортом. І це правильно, адже що може бути корисніше, ніж фізкультурно-оздоровчі заняття на свіжому повітрі! Не втрачають час даремно і футболісти Добропілля.

Тривають тренування в секціях з футболу на майданчиках зі штучним покриттям міста під керівництвом волонтерів та тренерів Телендія О.О., Сологуб А.Є., Погорєлова С.І.

Саме вони зміцнюють командний дух і волю до перемоги у кожного спортсмена. Саме вони загартовують характер, вчать молодь боротися, гідно програвати і  яскраво перемагати.

Щоб пробуджувати ще більший інтерес у дитини до футболу, навчально-тренувальні процеси проводяться різними способами: в ігровій формі, змагальній, з відпрацюванням різних елементів футболу, кардіотренування.

"Шановні жителі Добропілля! Разом зі своїми дітьми і внуками поповнюйте ряди прихильників здорового способу життя та любителів футболу!", — зазначається на сайті Добропільської міськради.

Зацікавлених просять звертатися за телефонами: 2-53-49, 2-79-14.

- Реклама -