В Мирнограді збирають документи для відпочинку дітей в Одеській та Херсонській області

- Реклама -
До сектору у справах сім'ї та молоді Виконавчого комітету Мирноградської міської ради надійшли 2 путівки для дітей, які потребують соціальної уваги та підтримки до закладу оздоровлення та відпочинку санаторного типу "Сонячний берег" Одеської області з 30.07 по 19.08.2017 року. Зараз триває робота по збору пакету документів на цих дітей.
Також до цього ж сектору надійшов лист від управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації в якому повідомлялось наступне. 
Управління освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації запропонувало на безоплатній основі відпочинок для дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, а саме:
— 28 дітей Донецької області у дитячому оздоровчому таборі «ім. І.Кулика» (Херсонська область, Генічеський район) з 02.08 по 11.08.2017 року;
— 20 дітей Донецької області у дитячому оздоровчому таборі «ім. Ю.Гагаріна» (Херсонська обл., Скадовський район) з 20.08 по 29.08.2017 року;
— 82 дитини Донецької області у дитячому оздоровчому закладі «Прибрежний» (Херсонська обл., Скадовський район) з 22.08. по 31.08.2017 року. 
Сектором ведеться підбір 7 дітей, з числа дітей, зареєстрованих, як внутрішньо переміщені особи та дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій.
Раніше ми повідомляли, що до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Покровської райдержадміністрації Донеччини надійшли путівки для оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
Нагадаємо, що Відділ у справах сім’ї та молоді Добропільської міської ради такоже 

пропонує путівки

 (у Херсонську областіь) на безоплатній основі для дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, а також для дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій.

- Реклама -