Кого затримали на блокпості у Покровську

- Реклама -

Співробітники Покровського відділу поліції під час несення служби на території блокпосту, виявили та вилучили у двох громадян ножі кустарного виробництва. Порушникам загрожує до 3 років позбавлення волі.

Минулого дня під час перевірки документів 44-річного мешканця Херсону та огляду його особистих речей було встановлено, що чоловік має при собі ніж кустарного виробництва. Зі слів власника забороненого предмету, ніж він зберігав виключно для побутових потреб.

Аналогічний предмет був виявлений під час перевірки автомобіля 38-річного мешканця Дніпра. Водій пояснив, що цей ніж придбав у незнайомого для власних потреб. «А про те, що на нього потрібен відповідний дозвіл, я й гадки не мав», — зазначив чоловік.

Виявлена холодна зброя вилучена та буде направлена на експертизу, а у відношенні правопорушників відкриті кримінальні провадження за ч. 2 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. Таким чином власникам заборонених предметів загрожує до 3 років позбавлення.

- Реклама -