В Добропіллі правоохоронці розшукали та повернули матері 4-річного сина

- Реклама -

Отримавши повідомлення про зникнення дитини та орієнтування співробітники поліції відразу почали пошуки. І вже за 30 хвилин хлопчик був знайдений правоохоронцями на подвір’ї власного домоволодіння, повідомляє Покровський відділ поліції.

Вчора о 18:30 до поліції звернулася добропільчанка  із повідомленням, що у неї загубився 4-річний син. Негайно на місце події виїхала слідчо-оперативна група Добропільського відділення поліції.

Під час спілкування з матір’ю зниклого хлопчика, поліцейські встановили, що вона біля одного з місцевих супермаркетів на терміналі поповнювала рахунок телефону, а її малолітній син був поруч. Коли жінка впоралась, то помітила, що дитини вже не має. Вона вирішила, що малий міг зайти до магазину і почала його шукати всередині, але дитини в супермаркеті не було.

Налякана жінка відразу звернулась за допомогою до правоохоронців. Адже вона неодноразово чула із засобів масової інформації, що в разі, якщо загубилась дитина, треба не гаяти часу, а терміново повідомляти в поліцію.

Отримавши орієнтування, поліцейські почали пошуки хлопчика. На встановлення місця знаходження зниклої дитини були задіяні всі екіпажі груп швидкого реагування та представники ювенальної превенції Добропільського відділення поліції.

Правоохоронці відразу почали прочісувати вулиці, наближені до місця зникнення дитини, перевіряти дитячі майданчики, сусідні крамниці, опитували перехожих. А  один з екіпажів поліції вирушив на місце проживання родини. І на цьому пошуки маленького мандрівника закінчились – дитина гралася на подвір’ї власного будинку, який знаходиться приблизно в 15 хвилинах ходи від супермаркету, де його загубила мати.

Наразі стосовно матері оформлено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

- Реклама -