Майбутні полісмени патрулюють вулиці Добропілля (фото)

- Реклама -

Щодня поліцейські патрулюють вулиці населених пунктів, забезпечуючи правопорядок та безпеку громадян. В Добропіллі до патрулювання долучились і учасники «Ліги майбутніх поліцейських», які проводили профілактичні бесіди з містянами та вчилися працювати як справжні правоохоронці.

Перед патрулюванням співробітники Добропільського відділення поліції та лігівці вишукувались на інструктаж, де їм розповіли про поставлені перед ними завдання та озвучили оперативну обстановку в місті. Після чого «майбутні поліцейські» разом з правоохоронцями вирушили на спільний патруль.

Цього разу діяльність поліцейських і лігівців була орієнтована на профілактичну роботу серед батьків маленьких дітей. Підлітки розповідали дорослим про небезпеку, яка може підстерігати дітей через залишені відкриті вікна в будинках, закликали не залишати малечу без нагляду ані на мить.

Крім того «майбутні поліцейські» розповідали містянам про заборону куріння та вживання алкоголю в громадських місцях, адже за це передбачена адміністративна відповідальність.

Місцеві жителі охоче спілкувались з лігівцями, прислухаючись до їхніх порад та обіцяли бути законослухняними громадянами.

В цей час на головній площі міста проходила святкова програма присвячена 7-й річниці існування громадської організації «Добро». Лігівці, крім забезпечення з співробітниками поліції правопорядку під час проведення цього заходу,  із задоволенням долучились до святкування. «Майбутні поліцейські» разом з іншими підлітками змагались у різноманітних конкурсах, а по завершенню заходу отримали призи від організаторів.

Після цього лігівці повернулись на маршрути свого патрулювання. Прощаючись з правоохоронцями, «майбутні поліцейські» зауважили, що вкотре переконались, що робота поліцейських складна, але дуже необхідна.

- Реклама -