Дітей Великого Добропілля запрошують у літні спортивні секції

- Реклама -

У Добропіллі, БІлозерському, Білицькому та Новодонецькому секції спортивно-оздоровчої спрямованості продовжують працювати і в період літніх канікул.

Для початку батькам з дітьми пропонується відвідати кілька показових занять.

Управління з питань фiзичної культури i спорту ДонОДА наводить перелік різноманітних секцій Великого Доропілля.

м. Добропілля

футбол: ЗОШ № 3, стадіон «Печериці», майданчики зі штучним покриттям (за ПК, НВК4), тренери Телендій О.О. , Сологуб А.Є., Березовий М.В., Погорєлов С.С.

баскетбол: ЗОШ № 19, майданчик НВК № 4, тренер-волонтер Гутнік Є.

волейбол: ЗОШ № 19, НВК № 4, тренер Базюк І.М.

бокс: спортивний зал ЦТК міськВО, ЗОШ № 5, тренери Миронюк О.А., Бичков А.О.

дзюдо: палац культури, тренери Черкасова І.О., Пузіков О.А.

важка атлетика, гирьовий, пауерліфтинг: тренажерний зал ЦФЗН «Спорт для всіх» (Мєчникова 16), приватні зали, Іванов М.К.

спортивна гімнастика: ЗОШ № 5, № 19, ДНЗ; 5 тренерів ДЮСШ

фітнес, аеробіка, степ-аеробіка, йога, східні види боротьби: палац культури, ДОУ, ЗОШ, приватні, спортивно-танцювальний клуб «Спорт для всіх» (м-н Сонячний, 22)

косікі-карате: гімназія

шашки і шахи: вул. Незалежності, 26

великий теніс: майданчик зі штучним покриттям НВК 4

м. Білозерське

(спорткомплекс з 15.05.2017 на ремонті)

футбол: стадіон, міський парк — майданчик зі штучним покриттям, тренери — Грібаускас В.І., Косяк В.І., тренер-волонтер Тімошев А.

баскетбол: ЗОШ № 15, тренер Кулініч Н.В.

бокс: ЗОШ № 12, тренер Шупіченко І.Г.

важка атлетика, гирьовий, пауерліфтинг: ЗОШ № 18, ПК, тренер Жога В.М.

фітнес, аеробіка, степ-аеробіка: тренер Карпенко С.

оздоровча гімнастика: ПК, тренер Сміян А.В.

м. Білицьке

футбол: спорткомплекс, тренер Сологуб А.Є.

волейбол: спорткомплекс, тренер Загорій Т.І.

бокс: спорткомплекс, тренер Івахненко П.І.

фітнес, аеробіка, степ-аеробіка, аква-аеробіка, йога, східні види боротьби: спорткомплекс, приватний комплекс «Фортуна»

черліденг: палац культури, тренер Шаталова Я.А.

тренажерні зали, гирьовий спорт: спортивний комплекс, «Фортуна»

баскетбол: спорткомплекс, тренер Жукотська Л.Б.

карате: спорткомплекс, тренер Ісаєв В.В.

настільний теніс, ОФП: ЗОШ №10, тренер Ткаченко Л.Є.

ОФП: тренер Гладун Н.В. (с-ще Вонянське, ПК)

с-ще Новодонецьке

футбол: спорткомплекс, ЗОШ № 17, тренер Козієв Д.І.

баскетбол: спорткомплекс (+ майданчик зі штучним покриттям), тренер Філімонов А.І.

волейбол: спорткомплекс (+ майданчик зі штучним покриттям), тренери Морозкова Л.Ф., Пшиченко А.Г.

бокс: спорткомплекс, тренери Жижин С.А., Комаров А.А.

дзюдо: спорткомплекс, тренер Шестопалова Е.С.

фітнес, аеробіка: спорткомплекс

плавання, аква-аеробіка: спорткомплекс (басейн)

тренажерні зали, гирьовий спорт, пауерліфтинг: спорткомплекс

великий теніс: майданчик зі штучним покриттям.

Контактні телефони: 2-79-14; 2-53-49.

- Реклама -