Медичне питання: Добропільському району потрібне додаткове фінансування

- Реклама -
Відбулося засідання вісімнадцятої сесії Добропільської районної ради. У ході пленарного засідання сесії депутатами райради розглянуто 12 питань порядку денного. 
В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова райдержадміністрації Дмитро Кірносов, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, голови місцевих рад району, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.
На початку пленарного засідання голова районної ради Тамара Бєлянкіна, за відповідним зверненням представників міста, надала слово депутату Добропільської міської ради, яка від імені працівників міських медичних установ закликала районних колег спільно вирішити питання щодо додаткового фінансування витрат за медичне обслуговування мешканців району.
Тамара Миколаївна запропонувала провести спільну нараду керівництва міста і району з цього питання, запросивши представників обласного департаменту та керівників Олександрівського району, на якій детально обговорити ситуацію, яка склалася.
В результаті своєї роботи депутати районного представницького органу ухвалили проекти рішень із усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями. 
Начальник управління фітосанітарної безпеки у Донецькій області Управління Держспоживслужби Вікторія Люта донесла до присутніх інформацію щодо функцій, які виконує управління та необхідність налагодження взаємодії між органами виконавчої влади, та підприємствами,які розташовані на території району.

- Реклама -