У Покровську виявлений легковик з підробленими документами

- Реклама -

Співробітниками Покровського відділу поліції виявлений «власник» автомобілю з підробленим свідоцтвом реєстрації. За даним фактом відкрите кримінальне провадження. Власнику автівки загрожує до 2 років обмеження волі.

З метою встановлення викрадених транспортних засобів працівники поліції, які забезпечують безпеку дорожнього руху, здійснюють ретельні перевірки автотранспорту і виявляють підроблені свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, а також транспортні засоби, на яких механічним способом були внесені зміни в номери кузова та автомобілі-двійники.

Усі важливі вузли та агрегати транспортних засобів позначаються індивідуальними номерами, які вказуються в свідоцтві про реєстрацію. Використання автотранспорту, його агрегатів і реєстраційних документів з підробленими ідентифікаційними номерами може свідчити про вчинення правопорушення у сфері безпеки руху та експлуатації транспорту, а можливо, навіть про використання транспортних засобів, що знаходяться в розшуку.

Так, під час несення служби працівниками поліції був зупинений автомобіль Опель Вектра під керуванням 38-річного місцевого мешканця. Під час перевірки свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу за обліковими базами даних з'ясувалося, що воно має явні ознаки підробки. Сам водій пояснив, що колись у нього був інший автомобіль — ВАЗ 2109. Якось незнайомий чоловік запропонував чоловіку «обмінятись автомобілями». Запропонована угода чоловікові здалася привабливою і він погодився. Показання порушника будуть перевірені під час досудового розслідування.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 4 ст. 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» Кримінального кодексу України. Автомобіль та підроблені документи вилучені у якості речових доказів. Призначено ряд експертиз. Таким чином власнику автівки загрожує до 2 років обмеження волі.

- Реклама -