В Добропіллі буде діяти Програма для створення та діяльності ОСББ

- Реклама -

В місті Добропілля розроблена та прийнята рішенням Добропільської міської ради «Міська Програма із стимулювання створення та діяльності об’єднань співвласників багатоквартирних будинків  у м. Добропілля на 2017 – 2021 роки».

Метою Програми є забезпечення умов для прискорення впровадження інституту ефективного власника житла, підвищення ефективності управління житловим фондом, формування конкурентного середовища на ринку комунальних послуг шляхом створення і сталого функціонування ОСББ.

Завдання Програми:

— створення моделі ефективного управління багатоквартирними будинками в місті;

— створення ефективної системи надання житлово-комунальних послуг та сплати за них;

— створення асоціацій ОСББ для захисту інтересів об'єднань, а також власного ефективного господарювання;

— сприяння діяльності ОСББ, підтримка на всіх етапах їх функціонування;

— проведення необхідної інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо підтримки ОСББ з метою надання мешканцям багатоквартирних будинків необхідних знань про механізми створення та діяльності ОСББ.

Створення та підтримка ОСББ, як альтернативного варіанту утримання та експлуатації житла, сприятиме поліпшенню технічного стану житлового фонду міста. Якщо зусилля зацікавлених у створенні ОСББ мешканців будинків будуть спиратись на організаційну та фінансову підтримку органів місцевого самоврядування, то така співпраця дасть вагомі результати.

Дана Програма є логічним продовженням низки інших міських програм з підтримки ОСББ у модернізації житлового фонду. 

- Реклама -