У Покровську пройшла акція «Зроби помітним велосипедиста!»

- Реклама -

Вчора представники місцевої велоспілки «ТОМ» у супроводі працівників відділу забезпечення безпеки дорожнього руху Покровського відділу поліції влаштували нічний велозаїзд. Мета заходу — нагадати всім власникам двоколісних транспортних засобів про необхідність використовувати у темну пору доби світлоповертаючі елементи, повідомляє сайт "Поліція Донеччини".

Нічні прогулянки на велосипеді мають свої беззаперечні переваги для кожного велосипедиста. Когось приваблює чарівність нічного міста, ілюмінація вулиць, а когось – відсутність інтенсивного руху на дорогах. Проте, нічне катання, із-за недотримання велосипедистами правил дорожнього руху та належного обладнання свого двоколісного засобу, може закінчитись трагічно.

Відповідно до Правил дорожнього руху, під час їзди на велосипеді в темний час доби потрібно вмикати ліхтарі та мигалки. Адже їзда без світла є однією із найпоширеніших причин ДТП з летальними наслідками. Тому що у темну пору доби іншим учасникам дорожнього руху досить складно побачити велосипедиста, який рухається у темряві, і як результат – наїзд на велосипедиста.

Щоб привернути увагу велосипедистів та водіїв до даної проблеми, вчора в Покровську пройшла акція «Зроби помітним велосипедиста!». Заїзд стартував рівно о 21:00 годині. Учасники вишикувалися у колону на площі Шибанкова і їхали крайньою правою смугою проїжджої частини вулиць у супроводі поліцейських автівок.

Завдяки такій акції велосипедисти вчаться «підсвічувати» свої велосипеди та бути помітнішим на дорозі вночі.

- Реклама -