Донбасу вкрай потрібні кваліфіковані робітничі кадри

- Реклама -

За перше півріччя 2017 року за сприянням Покровського міського центру зайнятості скористувались послугами професійного навчання 168 осіб з числа безробітних, в тому числі 22 особи пройшли навчання у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

"Державна служба зайнятості повністю оплачує навчання, проживання у гуртожитку, а також компенсує витрати, пов’язані з проїздом до навчального закладу та у зворотному напрямі для клієнтів служби зайнятості. У період навчання за безробітним зберігається право на отримання допомоги по безробіттю", — зазначають фахівці центру зайнятості. 

Професійне навчання безробітних здійснюється у професійно-технічних та вищих навчальних закладах, у тому числі в навчальних закладах державної служби зайнятості, на підприємствах, в установах та організаціях незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання або безпосередньо у роботодавців — замовників кадрів.

Стратегічною метою центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості є забезпечення за стислий термін якісної професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних. В Україні існує 11 центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, а саме: Донецький, Харківський, Сумський, Херсонський, Одеський та ін.

ДНЗ «Донецький центр ПТО ДСЗ» на сьогодні забезпечує професійне навчання безробітних за проліцензованими робітничими професіями, а саме: «Молодша медична сестра», «Соціальний робітник», «Контролер-касир», «Продавець непродовольчих товарів», «Продавець продовольчих товарів», а також підвищення кваліфікації на курсах цільового призначення.

Кваліфіковані робітничі кадри вкрай необхідні і для реалізації державної програми відновлення Донбасу.

За більш детальною інформацією стосовно професій та строків навчання можна звернтатися до Покровського міського центру зайнятості, розташованного по вул. Поштова, 3.

- Реклама -