В Добропіллі презентують «Київський діалог»

- Реклама -
Завтра, 17 липня, у місті Добропілля («Центр місцевої активності», вул. Фестивальна, 21, початок о 14:00) відбудеться презентація спільного німецько-українського проекту «Київський діалог».
Проект був започаткований у 2005 році, після Помаранчевої революції. Його ідея — створення платформи для діалогу Німеччини та України. 
У жовтні 2014 р. «Київський діалог» відкрив представництва у Харкові, Одесі, Дніпрі та Черкасах. У 2017 році до проекту приєднались Львів, Маріуполь, Миколаїв та Слов’янськ. 
Глобальна місія «Київського діалогу» — популяризувати Україну в Німеччині та показувати в Україні найкращий європейський досвід.
За підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, у 2017 р. у 40 містах України було оголошено конкурс міні-грантів для Громадських організацій.
З презентацією проекту «Київський діалог», конкурсу Міні-грантів виступить координатор проекту у м. Слов’янськ Ольга Алтуніна, депутатка Слов’янської міської ради VII скликання, кандидат юридичних наук. Також, Ольга Алтуніна розповість про успішні практики взаємодії влади і громади на прикладі м. Слов’янськ у презентації «Запровадження принципів прозорості та відкритості в органах місцевої влади».
До участі запрошуються представники громадських організацій, благодійних фондів, міський голова, депутати Добропільської міської ради.

- Реклама -