В Мирнограді жінка втретє за це літо загубила маленького сина

- Реклама -
Правоохоронці притягують до відповідальності мешканку Мирнограду, яка протягом двох літніх місяців вже втретє загубила свого 4-річного сина. Цього разу відсутність дитини горе-матір помітила лише опівночі, коли в стані алкогольного сп’яніння  повернулась з «посиденьок» від знайомих.  
Вчора близько 19 години до поліції надійшло  повідомлення від жінки, про те, що на дитячому майданчику знаходиться маленька дитина без нагляду дорослих. На місце події негайно виїхали слідчо-оперативна група та співробітники ювенальної превенції  Мирноградського відділення поліції.
Прибувши в зазначене місце, правоохоронці побачили вже добре знайомого 4-річного Владика, якого вони вже двічі з початку літа знаходили і повертали додому. Цього разу маленький хлопчик самостійно грався на дитячому майданчику. Співробітники поліції відвезли дитину до дитячого відділення місцевої лікарні, сповістили про даний випадок службу по справам дітей і почали встановлювати місце знаходження  батьків.
Правоохоронцям добре відома ця багатодітна родина, в якій виховується троє дітей віком 12, 6 і 4 років. Батьки зловживають спиртними напоями і зовсім не приділяють уваги дітлахам. Зараз двоє старших дітей знаходяться на канікулах у бабусі, а найменший — із мамою та татом, які постійно його втрачають, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.
Поки правоохоронці розшукували горе-батьків, вони спокійно «відпочивали» у знайомих, не згадуючи про сина. Повернувшись опівночі додому, батьки, які перебували у стані алкогольного сп’яніння, нарешті помітили відсутність дитини і зателефонували до поліції. Співробітники поліції розповіли їм, що хлопчик знайдений,  з ним все добре і наразі він знаходиться в лікарській установі.
«При роботі з проблемними сім’ями, наше завдання — допомогти, направити батьків на шлях виправлення, змусити їх задуматися про належне виховання своїх дітей і відмовитися від згубних звичок. А в цьому випадку ми бачимо, що дорослі не бажають виховувати дітей і доглядати за ними. Ми неодноразово з батьками проводили  профілактичні бесіди, протягом червня-липня вже двічі притягували їх до адміністративної відповідальності за неналежне виконання своїх обов’язків по догляду за дітьми, і тому, щоб уникнути непоправних трагедій з дітьми, ми вже втретє клопочемо про позбавлення таких батьків батьківських прав. Сподіваємось, представники служби у справах дітей підтримують нас, і у маленького Влада буде безпечне і щасливе дитинство», — зауважив старший інспектор з ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Олександр Савірський.

- Реклама -