В Добропільському районі відбулися ігри добровольців-вогнеборців

- Реклама -
У Центрі безпеки Шахівської об’єднаної територіальної громади (Добропільський район Донеччини) 14 липня відбулася ігрі добровольців-вогнеборців. Для маленьких відвідувачів у цей день була влаштована грандіозна інтерактивна програма. 
Цікаві конкурси, вікторини, розіграш призів, а також змагання «Ігри добровольців-вогнеборців» — все це дозволило маленьким мешканцям громади ближче познайомитися з роботою Центрів безпеки і Служби порятунку. 
Близько півсотні дітлахів були присутні на цьому феєричному дійстві. Як зазначили рятувальники, на сьогодні це є вкрай важливо, щоб кожна дитина відчувала себе захищеною та розуміла, що рятувальники турбуються про неї та прагнуть, аби вона мала щасливе дитинство.
Малеча мала змогу показати свої найкращі сторони – чи то у спортивному запалі, чи то у кмітливості, чи то у витривалості. Переможці наприкінці свята отримали пам’ятні сувеніри, повідомляє ГУ ДСНС України у Донецькій області.
Підлітки також мали можливість взяти участь у змаганнях. Кожен бажаючий мав змогу побути справжнім рятувальником. Надягання спеціального одягу на швидкість, гасіння умовної пожежі, збивання м’ячиків за допомогою справжнього пожежного ствола та евакуація постраждалого – хоробрі хлопці та дівчата добре впоралися з усіма конкурсами. Дітвора з радістю приймала участь у змаганнях та конкурсах, але ще з більшою цікавістю спостерігала вона за виставою, яку влаштували співробітники ДСНС.
Окрім вельми необхідних та корисних знань та навичок, діти отримали величезний заряд позитивної енергії та неймовірних емоцій.

- Реклама -