Вугільні профспілки Покровська та Мирнограду пройшли навчання з охорони праці

- Реклама -

З 10 по 13 липня Красноармійською територіальною організацією профспілки працівників вугільної промисловості України на базі учбово-курсового комбінату у Мирнограді проводився семінар – навчання профспілкового активу. Про це повідомляє Головне управління Держпраці у Донецькій області. 

11 липня в проведені навчання брала участь головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Донецькій області Хоршунова С.О.

Особливу увагу вона звернула на створення на підприємствах служб охорони праці, проходження медичних оглядів, проведення попередніх інструктажів, забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, дотриманням режиму праці і відпочинку.

Говорили також про безпечну експлуатацію техніки, про обов’язки керівництва по втіленню заходів зі створення безпечних умов праці та профілактики виробничого травматизму та професійних отруєнь, про безпечні методи виконання робіт, відповідність обладнання та виробничих приміщень, де вони експлуатуються на підприємствах за вимогами законодавства.

Були роз’яснені нормативно – правові акти з питань охорони праці на виробництві.

- Реклама -