У Добропільському районі незадовільний стан доріг, містків та зупинок

- Реклама -

На нараду з селищним, сільськими головами, яка проходила в залі засідань Добропільської районної ради 11 липня під головуванням керівника райдержадміністрації Дмитра Кірносова, було винесено 5 питань.

Вже з першого питання обговорення прийняло емоційний та бурхливий характер, бо стосувалося воно стану ремонту доріг в районі, повідомляє сайт Добропільської райради.

Доповідали з цього питання заступник начальника філії «Автодор № 7» та начальник Добропільської дільниці філії № 2 «Автодор № 7».

 Багато питань до них надійшло від сільських голів. І про аварійний стан містків, і про незадовільний стан зупинок, про відсутність інформаційних знаків в населених пунктах, про розчистку прилеглих до доріг зелених насаджень, а саме головне — про повільний темп роботи щодо ремонту доріг. Відповідей практично не отримали.

Заслухавши інформацію начальника управління  АПК про стан боротьби з карантиними рослинами, було відзначено, що робота в цьому напрямку недостатня, але жодного протоколу про порушення в районі не складено і не передано на розгляд адміністративних комісій при сільських радах.

Тому голова Добропільської РДА запропонував винести на розгляд депутатів районної ради інформацію служби автомобільних доріг про перспективи ремонту автодоріг та заслухати звіт відділу карантину рослин Управління фітосанітарної безпеки Головного Управління Держпродспоживслужби в Донецькій області.

Крім того, розглядалися питання виконання бюджету за 1 півріччя, необхідність створення об`єднаннь співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та інші важливі питання.

- Реклама -