Мирноградські поліцейські повернули в родину 14-річну біглянку

- Реклама -

14-річна дівчина, яка «відчула», що вона вже достатньо доросла, відправилась вночі гуляти по місту. А правоохоронці, які були підняті по тривозі, в пошуках неповнолітньої в цей час  прочісували парки і сквери, перевіряли всіх її знайомих і друзів. Вранці дівчинка була знайдена. Така спроба відчути «доросле життя», обернулася для її матері адміністративною відповідальністю, а для неї – профілактичною бесідою з поліцейськими.

Сьогодні, о першій години ночі до чергової частини Мирноградського відділення поліції звернулась стурбована місцева мешканка, яка повідомила про зникнення своєї 14-річної доньки. Заявниця розповіла, що вона самостійно виховує доньку, і для того щоб забезпечувати родину працює в магазині з 8 до 22 години. Вчора , як завжди, жінка пішла на роботу, а коли повернулась, то доньки не було вдома. Почекавши ще трохи дівчинку, жінка почала турбуватись і вирішила звернутись до поліції.

На пошуки неповнолітньої по тривозі були підняті всі оперативні підрозділи Мирноградського відділення поліції та орієнтовані  піші і автопатрулі. Поліцейські всю ніч займалися пошуками неповнолітньої, опитували свідків та друзів, відпрацьовували місця відпочинку молоді, автовокзали та вулиці міста. Відсутність у дівчини мобільного телефону, а також те, що на дворі вже була ніч, ускладнювало  її пошуки.

Вранці, прочісуючи вулиці міста, правоохоронці помітили дівчину, яка йшла по вулиці. Виявилося, що це і є розшукувана неповнолітня.

Під час бесіди із співробітниками поліції, дівчина розповіла, що відчуває себе достатньо дорослою, тому вирішила спробувати самостійне життя і повертатися  додому не поспішала. Правоохоронці зауважили, що вона є неповнолітньою і її вчинок є неприпустимим, і міг призвести до негативних наслідків.

Також правоохоронці поспілкувались і з матір’ю неповнолітньої зазначивши, що треба більше уваги приділяти донці. Відносно жінки складено адміністративний протокол за ч.1 ст.184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Покровський відділ поліції Донецької області

- Реклама -