У Мирнограді багатодітна мати вже вдруге загубила 4-річного сина

- Реклама -

Дитина йшла по проїжджій частині дороги, коли її знайшли правоохоронці. В поточному році це вже другий випадок, коли співробітники поліції знаходять на вулицях міста цього покинутого маленького хлопчика. Наразі дитина знаходиться у місцевій інфекційній лікарні, а з його горе-матусею працюють правоохоронці. Жінці загрожує позбавлення батьківських прав.

Сьогодні близько 8.30 до Мирноградського відділення поліції звернулась 34-річна жінка, яка повідомила, що зник її 4-річний син.

Для з’ясування обставин на місці події негайно виїхало керівництво та слідчо-оперативна група місцевої поліції.

Завітавши до заявниці, правоохоронці відразу її впізнали. В минулому місяці, жінка вже губила свого 4-річного сина. Тоді, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вона сіла в автобус і поїхала у гості, залишивши дитину на зупинці. Небайдужі громадяни побачили маленького хлопчика без нагляду дорослих і викликали правоохоронців.

Співробітники поліції відразу почали пошуки батьків. А горе-матуся навіть не шукала сина і спокійно відпочивала в гостях. Навіть, коли її розшукали поліцейські і повідомили, що дитина знаходиться в інфекційній лікарні, жінка не поспішала до сина. Завітала до нього лише через три дні. Співробітники поліції провели із матір’ю хлопчика профілактичну роботу та притягнули її до адміністративної відповідальності.

Але, на жаль, той випадок нічому 34-річну мирноградчанку так і не навчив. І сьогодні вона знов загубила сина. Жінка проживає разом із співмешканцем та трьома дітьми: 12, 6 та 4 років. Вона розповіла, що вчора ввечері була лише із найменшою дитиною  вдома, лягли спати, а сьогодні, коли прокинулась, то сина в квартирі не було. Тоді жінка зателефонувала до поліції.

Правоохоронці відразу почали перевіряти всі прилеглі будинки, під’їзди, вулиці. І вже протягом години побачили, як по автодорозі крокує маленький 4-річний мандрівник.

Поліцейські знову помістили хлопчика до інфекційної лікарні, а матусю притягнули до адміністративної відповідальності за ч.2 ст. 184 «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» КУпАП.

«Ми проводили з матір’ю профілактичну роботу. Але, ми не бачимо, що вона має бажання виправлятись та сумлінно виконувати свої батьківські обов’язки.  Адже своєю байдужістю жінка створює загрозу для  життя та здоров’я власних дітей. Тому, ми будемо клопотати про позбавлення її батьківських прав», — зауважив старший інспектор з ювенальної превенції Мирноградського відділення поліції Олександр Савірський.

- Реклама -