Кого затримали на блокпостах у Покровську

- Реклама -

Співробітники Покровського відділу поліції спільно з доданими силами цілодобово несуть службу на блокпостах, забезпечуючи безпеку громадян. Ретельні перевірки транспорту та людей щодня дають позитивні результати роботи.

111 кримінальних та більше 1000 адміністративних правопорушень виявлено правоохоронцями на Покровських блокпостах на Донеччині за 6 місяців поточного року.

Так, за перше півріччя 2017 року співробітниками відділу організації діяльності блокпостів Покровського відділу поліції ГУ НП в Донецькій області спільно з доданими силами перевірено близько більше 25 тисяч громадян по базах МВС та Національної поліції. Серед них виявлено 63 особи, які підтримують зв'язок з незаконними збройними формуваннями. Також за даний період на блокпосту було затримано 23 особи, які перебували у розшуку за вчинення кримінальних правопорушень.

Поліцейські постійно здійснюють ретельний огляд всіх транспортних засобів, які перетинають блокпост. Затримано 29 транспортний засобів, які незаконно перевозили різні види вантажів.

Одним з основних завдань правоохоронців на блокпосту є не допущення проникнення нелегальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин та пристроїв на територію мирних населених пунктів. Так, за 6 місяців поточного року було виявлено 42 факти незаконного зберігання та перевезення зброї. Відносно правопорушників відкриті кримінальні провадження за ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України. З незаконного обігу вилучено 11 одиниць вогнепальної зброї, 12 одиниць боєприпасів, близько 2 тисяч набоїв різного калібру, 12 одиниць холодної зброї, 36 спеціальних засобів та близько півтора кілограми вибухівки.

Також за даний період під час огляду особистих речей громадян, було виявлено 45 фактів незаконного перевезення наркотичних засобів. Всі виявлені факти внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Проводяться відповідні перевірки.

Отже, блокпост є своєрідним захистом і гарантією безпеки людей. Ретельні перевірки транспорту і переміщених осіб — це запорука недопущення ввезення зброї, вибухівки та боєприпасів, а також інших заборонених предметів на територію мирних населених пунктів. Тому, поліцейські звертаються до громадян з розумінням поставитися до вимушених заходів щодо захисту мирного населення від терористичних дій і не перешкоджати законним вимогам правоохоронців.

- Реклама -