Дітей Покровська ознайомили зі світом професій

- Реклама -

Сьогодні, 3 липня, спеціалісти Покровського міського центру зайнятості провели виїзну акцію з використанням модернізованого мобільного центру професійної орієнтації до дитячого оздоровчого табору Навчально-виховного комплексу №2 міста Покровська. Учасниками заходу стали 60 дітей.

«Служба зайнятості приділяє особливу увагу питанню професійної самореалізації молоді», — розпочала захід начальник відділу активної підтримки безробітних Софія Колесникова та розповіла про можливість надання фахівцями центру зайнятості випускникам та учням загальноосвітніх навчальних закладів, за їх зверненням, профконсультаційної послуги з вибору професії. 

В ході заходу було проведено ознайомлення учнів з світом професій, їх особливостями; зі станом ринку праці. Провідний фахівець Покровського міського центра зайнятості Донецької області Крістіна Насєкіна підкреслила: «При виборі професії кожен учень має враховувати тенденції розвитку та змін в суспільстві, бути зорієнтованим на отримання актуальної, цікавої, добре оплачуваної професії, враховуючи формулу вибору професії «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА». Допомогою у визначенні з майбутньою професією є профорієнтаційне тестування Магеллано Університет «Моя кар’єра», метою даного тестування є визначення інтересів, вмінь і навичок та вибору майбутнього напрямку навчання для молоді». Учні із зацікавленням переглянули профорієнтаційні відеоролики про вибір професії.

Фахівці служби зайнятості запропонували учням завітати до Покровського міського центру зайнятості Донецької області на екскурсію.

- Реклама -