В Покровську навчали шукати роботу

- Реклама -
В Покровському міському центрі зайнятості Донецької області відбувся тренінг для осіб, які мають тривалу перерву в роботі. За період з квітня по червень 2017 року проведено 14 таких тренінгів, у яких взяли участь понад 100 безробітних.
В процесі роботи тренінгу кожен учасник презентував себе, розповідаючи іншим про свою сферу професійних та особистісних інтересів, визначення власної позиції на ринку праці.
Провідний фахівець центру зайнятості Оксана Янтус провела із запрошеними безробітними тестові та мотиваційні вправи щодо визначення зовнішніх та внутрішніх перешкод, які заважають у працевлаштуванні, по підвищенню самооцінки, налаштовування на успіх.
Також учасникам тренінгу було запропоновано провести аналіз власних умінь та навичок, які дають змогу розширити діапазон пошуку роботи. Для підвищення готовності учасників заходу виділяти пріоритети при плануванні своїх життєвих і професійних перспектив, а також готовності співставляти свої професійні цілі.
Тренінг супроводжувався демонстрацією мотиваційних відеороликів «Пошук роботи».
В Покровському МЦЗ Донецької області такі тренінги з безробітними, які мають тривалу перерву у роботі, фахівці центру зайнятості проводять систематично. Дані заходи є необхідним інструментом для підтримки мотивації пошуку роботи, а також активного та позитивного настрою безробітного.
Метою таких заходів є підвищення рівня активності безробітних до праці, сприяння усвідомленню перешкод, які заважають знайти роботу та визначення шляхів їх подолання, прискорення працевлаштування. Оскільки безробітні, які зазвичай не працюють більше ніж півроку, в певній мірі втрачають свої професійні якості, таким особам значно важче реалізувати себе на ринку праці.

- Реклама -