В Мирнограді затримали вандалів, які атакували кладовище

- Реклама -
22-річні мешканці міста Мирноград (колишній Димитров, що на Донеччині) вирішили покращити свій матеріальний стан за рахунок демонтування та продажу огорож з могил на місцевому кладовищі. Черговий похід за «здобиччю» завершився для злочинців затриманням співробітниками поліції.
До чергової частини Мирноградського відділення поліції останнім часом зверталися місцеві мешканці із скаргами про те, що на кладовищі зникають металеві огорожі могил.
Аби затримати зловмисників, правоохоронці об’їжджали територію цвинтаря, перевіряли осіб, які раніше притягувались до відповідальності за скоєння аналогічних випадків, перевіряли місця прийому металобрухту. Однак вийти на слід правопорушників не вдавалося. Тоді поліцейські влаштували засідку на території цвинтаря. Ці заходи не стали марними: під час скоєння чергової крадіжки були затримані двоє 22-річних місцевих мешканця.
Молодики зізналися, що вони «пішли на діло» вже не вперше. Поліцейські встановили, що вони ніде не працюють і живуть за рахунок «випадкових заробітків». Чоловіки розповіли, що знімали огорожі могилок та планували їх продати.
Натепер особи крадіїв перевіряються на причетність до інших аналогічних злочинів. Металеві огорожі співробітниками поліції вилучені, а за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, повідомляє Покровський відділ поліції Донецької області.

- Реклама -