Аброськін зустрівся з молодими поліцейськими Торецька та Мирнограду

- Реклама -
Про умови несення служби, відносини у колективі та проблеми, що виникають в роботі, говорив заступник голови Нацполіції України, керівник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін з поліцейськими-новобранцями під час робочої поїздки до Торецького (раніше – Дзержинського) та Мирноградського (раніше – Димитровського) відділень поліції, де були змінені керівники. Частина з «новоборанців» лише в березні закінчили виші внутрішніх справ України, інші — вже рік допомагають мешканцям населених пунктів регіону.
23-річна Вікторія ще два роки тому, навчаючись на експерта-криміналіста, планувала повернутися до Донецька. Бойовики відібрали частину її мрії та розлучили з батьками. Дівчина не відступила, а продовжила навчання у Національній академії внутрішніх справ України, аби наближати звільнення рідної домівки від бойовиків. В обмін на тимчасові втрати доля подарувала їй кохання. 21-річний Павло, теж нинішній криміналіст, корінний мешканець Торецька. Він запросив Віку до себе, і сьогодні вони разом збирають на місцях злочинів речові докази, які потім дозволяють притягувати зловмисників до відповідальності.
«Пам’ятаю наш з Павлом перший виїзд на місце злочину. Це було вбивство пенсіонера. Суцільна темрява, велика територія, яку потрібно було опрацювати, невимовний страх всередині. Дуже боялися не впоратися, але нам вдалося зібрати вагому початкову базу, на яку зараз спираються розшуковці у пошуках вбивці», — каже дівчина-криміналіст.
Переступаючи поріг Торецького відділення поліції, вчорашні курсанти були готові до труднощів, та не сподівалися, що зустрінуть всебічну підтримку й готовність колег прийти на допомогу.
Про чудові відносини в колективі розповів генералу Аброськіну під час зустрічі і молодий оперуповноважений Мирноградського відділення поліції Армен Григорян. В 2009 році під час виконання службових обов’язків загинув його батько Григорій Григорян, який на той час працював у Департаменті карного розшуку МВС України. Хлопцю було 13, його брат – на рік молодший. Бажаючи зберегти добре ім’я свого батька і продовжити його справу, обидва вступили до Київської академії внутрішніх справ України. Молодший з братів наразі продовжує навчання.
Того, що потрібно з нуля відновлювати довіру мирноградців, Армен не боїться. Каже, що з третього курсу бажав якнайшвидше стати у стрій поліції Донеччини. На питання, чи не хотів залишитися працювати у столиці, молодий офіцер відповідає категорично — ні.
За три місяці на службі йому довелося посидіти в засідках, взяти участь в погоні та за кілька годин до зустрічі з генералом Аброськіним затримати одного з розбійників.
«Я дуже пишаюся своїм батьком, а тому зроблю все, аби нічим не заплямувати його добру заслужену репутацію», — каже лейтенант Григорян.
Всього в Мирноградське відділення поліції цього року прийшло 4 нових співробітника (розшуковець Григорян і 3 слідчих), ще троє – у підрозділі рік.
В’ячеслав Аброськін обговорив з молодими лейтенантами поліції Торецька та Мирнограду умови несення служби, проблеми та недоліки, які виникають у службових буднях, та поцікавився, як дається їм робота в неспокійному регіоні.
— Я боровся за кожного з вас, тому що хто, як не ви, повинні захищати мешканців Донеччини та зміцнювати їхню довіру до поліції. Покладаю на вас велику надію і, сподіваюся, ви не підведете, — зазначив на завершення зустрічі В’ячеслав Аброськін.

- Реклама -