Безробітним з Покровська пропонують роботу на Дніпровщині

- Реклама -

30 червня Покровський міський центр зайнятості прийняв участь в аукціоні претендентів із застосуванням міжміської онлайн-співбесіди за участю представника ТОВ «Новомосковський посуд» — спеціаліста з підбору та адаптації персоналу, яка презентувала підприємство та ознайомила безробітних осіб з виробничим процесом, виробами підприємства, вакантними посадами і вимогами до кандидатів на роботу.

ТОВ «Новомосковський посуд» є ринкоутворюючим підприємством міста Новомосковська. Аукціон претендентів проводили на заміщення таких вакансій: «Штампувальник», «Завальцювальник», «Випалювач емалі», «Оброблювач емальованих виробів», «Транспортувальник», «Вантажник», «Слюсар з механоскладальних робіт», «Пресувальник виробів з пластмасс», «Контролер емалевого покриття». В заході прийняли участь 5 безробітних.

Представник ТОВ «Новомосковський посуд» Оксана Володимирівна розповіла: «Підприємство є виробником широкого асортименту сталевого емальованого посуду для різних господарських потреб. Асортимент емальованого посуду торгової марки EPOS налічує більше 150 найменувань і представлений в різних цінових категоріях. На сьогоднішній день ми розширюємо обсяги виробництва та збуту продукції, у зв’язку з чим на підприємстві створюються нові робочі місця». 

Під час онлайн-співбесіди безробітні були проінформовані про основні вимоги до кандидатів, ознайомлені з основними принципами та особливостями роботи, рівнем заробітної плати та наявнимим вакансіями. В кінці заходу кожен присутній мав змогу поспілкуватись з роботодавцем та отримати вичерпні відповіді на питання.

Всім зацікавленим в отриманні роботи на підприємстві ТОВ «Новомосковський посуд» було надано контактні дані для індивідуальної співбесіди у телефонному режимі.

- Реклама -